zgoda

Panel logowania

Profesjonalizm ubezpieczeń i finansów

Kariera w Arda PDF Drukuj Email

Do naszego biura w Jędrzejowie poszukujemy osoby na stanowisko

Sprzedawca Ubezpieczeń

Opis stanowiska

  1. Bezpośrednia obsługa klientów
  2. Dopasowanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów

Oczekiwania

  1. Preferowane doświadczenie w kontaktach z klientami
  2. Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  3. Umiejętność prowadzenia samochodu –prawojazdy kat.B
  4. Samodzielność i samodyscyplina
  5. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej
  6. Wykształcenie min. Średnie

Oferujemy

  1. Umowę o pracę - pełny etat
  2. Profesjonalne szkolenia
  3. Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (CV) ze zdjęciem prosimy przesyłać
Dodatkowe informacje można uzyskać  pod nr tel. 609 169 100 - P. Teresa Olko

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, DzU nr 133 poz. 883).”